Yaz Tatili Yurtdışı Turları

Yaz_tatili_blog_2

Hava sıcak, iş bir türlü bitmiyor ve kendinizi sürekli yorgun hissediyorsunuz… Merak etmeyin, hepimiz öyleyiz! Tüm bu belirtiler, artık bir tatile çıkma zamanınızın geldiğini gösteriyor. Peki, nasıl bir tatile çıkmak istersiniz? Deniz-kum-güneş üçlüsünden ibaret klasik bir tatil mi yoksa her anı keşfedecek şeylerle dolu bir kültür turu mu? Tercihiniz hangisi olursa olsun amaç değişmiyor; sizin uzaklaşmanız, rahatlamanız ve günlük hayatın stresini geride bırakmanız gerekiyor. Café Tur, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre değişik yaz tatili turları sunarak bunu başarmanızı kolayca mümkün kılıyor. Bu yaz nereye gitmek isterdiniz? Peki, bizim önerilerimize bir göz atmak ister misiniz? Her zevke hitap eden en popüler yaz tatili yurtdışı turları listemiz hazır, size sadece seçmek kalıyor!

Yaz Tatilinde Nereye Gidilir?

Bali Turu: Bali turu, en özel tatil seçeneklerinden biri. Zira hem deniz-kum-güneş tatilinden hoşlananlara ve hem de kültür turu isteyenlere aynı anda hitap edebiliyor. Bali, Endonezya’da yer alan bir grup tropikal adadan oluşuyor. Adaların her birinde, eşsiz güzellikte bir kumsal ve Hinduizm dinine özgü tapınaklar bulunuyor. Neredeyse 2.000 yıllık bir kültürün izlerini taşıyan Bali, sabah masmavi sularda yüzüp öğleden sonra ise tapınakları gezerek günbatımını izleme fırsatı tanıyor. Egzotik bir masaj yaptırarak, daha da rahatlamaya ne dersiniz? Bali turu, dinlenmek, gezmek ve keşfetmek isteyenler için en uygun yaz tatili turları arasına giriyor.

Bali Turları fiyat ve diğer detaylar için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.cafetur.com/bali-turlari

Barbados Turları: Barbados adası turu, Kuzey ve Güney Amerika arasında yer alan sımsıcak, cennetten farksız bir tropik adayı keşfetmenizi sağlıyor. Barbados adasını daha önce pek çok kez gördünüz: hemen hemen tüm tropik ada tanıtım afişleri, buradaki sahillerin bir fotoğrafını kullanıyor. Çoğu ada ülkesinin aksine, Barbados oldukça gelişmiş bir yer ve modern hayatın kolaylıklarını da bol miktarda içeriyor. Balık pazarında alışverişten kriket maçlarına, mağara ziyaretlerinden safari turlarına kadar deneyebileceğiniz çok sayıda aktivite bulunuyor. En popüler aktivite ise, elbette palmiye ağaçlarının altında güneşlenip tarif edilemez berraklıktaki sularda yüzmek!

Barbados adası Turları fiyat ve diğer detaylar için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.cafetur.com/barbados-turlari

California Turu: Sadece deniz ve güneşten ibaret bir tatil istemiyorsanız, California turu en ilgi çekici rotalarımızdan biri. Amerika’nın batı kıyısında yer alan en hareketli eyaletlerden biri olan California, size bu kıtanın kültürünü mükemmel bir şekilde tanıtıyor. California plajlarının ünü dünyaca meşhur, peki ya karlı dağlarını hiç duydunuz mu? Hollywood’u herkes biliyor, peki Silikon Vadisi’nde bir tura çıkmaya ne dersiniz? San Fransisco’dan Yosemite Milli Parkı’na, Beverly Hills’den Los Angeles’a kadar pek çok destinasyon, California turu kapsamına giriyor. Yaz tatili turu seçenekleri arasında en tatmin edici deneyimlerden birini de California turu yaşatıyor.

California Turları fiyat ve diğer detaylar için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.cafetur.com/california-turlari

Bangkok Turu: Bangkok turları, Tayland’ın tüm görkemine şahit olmanızı sağlıyor ve sizi bambaşka bir dünyaya götürüyor. Bangkok uluslararası bir ticaret merkezi; bu nedenle finans dünyasının lüks binalarından neon ışıklarıyla kaplı sokaklarına kadar çok farklı yaşam tarzlarına aynı anda tanıklık etmeniz mümkün oluyor. Neredeyse tüm otoritelerin “muhakkak görülmesi gereken şehirler” listesinde yer alan Bangkok, zengin gece hayatı ile de biliniyor. İster Budist tapınaklarını ziyaret edin, isterseniz egzotik seçeneklerle dolu sokaklarında dolaşın. Bangkok turu, muhakkak denemeniz gereken bir tatil seçeneği sayılıyor.

Uygun Fiyatlı Yaz Tatili Turu Fırsatları

Yaz tatili turu seçeneklerimiz elbette bunlarla sınırlı değil. Café Tur, dünyanın her noktasını kapsama alanı içinde tutuyor ve nereye gitmek istiyorsanız, sizi oraya ulaştırıyor. Tayland’ın hareketli sokaklarından Bali’nin dingin ve huzurlu atmosferine, Amerika’nın enerjisinden Monte Carlo’nun asaletine kadar çok sayıda seçenek, gezginlerimize sunuluyor. Üstelik fiyatlarımız, daima bütçenizi zorlamayacak seviyelerde tutuluyor ve ödeme kolaylıkları tanınıyor. Siz rotanızı belirleyin yeter; geri kalanı uzman ve deneyimli müşteri temsilcilerimiz hallediyor. Gelin yaz sıcaklarından birlikte kurtulalım ve yeni yerler keşfedelim, koca bir yaz tatili evde oturarak geçmiyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir