St. Moritz’den ne alınır?

st-moritzden-ne-alinir-1453735511.jpg

Alp Dağları’nın yerel dağ ruhuyla, lüks şıklığı bir araya getirebilen St. Moritz etkileyici bir alışveriş noktası aynı zamanda. Dünyaca ünlü markalardan, kendine özgü yerel lezzetlere kadar pek çok farklı alışveriş imkanı sunan St. Moritz’de nerede alışveriş edilebileceğini gösteren rehberiniz işte tam burada.

Via Serlas St. Moritz’de aradığınız herşeye cevap olabilecek yegane alanlardan biri. Aradığınız lüks markalar olduğu kadar küçük butiklere göz atmaksa bakmanız gereken ilk yer bu cadde olmalı.

St. Moritz farklı taşlarla işlenmiş aksesuar ve mücevherat konusunda zengin bir çeşitliliğe sahip. Bunun dışında dekorasyon, mobilya konusunda oldukça yaratıcı çeşitler mevcut.

Aradığınız gurme alışverişse bu bölgedeki şarap mağazalarının sizi mutlu edeceğini şimdiden söyleyebiliriz. Ayrıca farklı yerel lezzetleri biraraya getiren gurme marketler hem mutfağınız için, hem de hediye etmek için iyi birer seçenek olabilir.

Yerel lezzetler demişken Hatecke’in yağsız tütsülenmiş sosisi, Glattfelder’ın deniz ürünleri ve ev yapımı kahve çeşitleri veya Hanselmann’ın efsanevi Engadin tartı satın almadan dönmemeniz gereken şeylerin başında geliyor.

ST. MORITZ MARKALI ÜRÜNLER

St. Moritz Brut Şampanyası

Cuvée St. Moritz kırmızı ve beyaz şarapları

Inviern parfümleri

Omega St. Moritz Saat Koleksiyonu

Zai Kayak Malzemeleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir