Ramazan Bayramı Yurt Dışı Turları

Ramazan_Bayrami_turlari_blog

Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ile birlikte tatilcilerin en sevdikleri dönemlerden birini ifade ediyor. Bunun nedeni, tahmin edebileceğiniz gibi uzun tatil süresi ve bu süre bazen 10 günü bile bulabiliyor. Bu durum 2016 Ramazan Bayramı tatili için de aynen geçerli; bu yıl tatil Salı-Çarşamba-Perşembe günlerine denk geliyor ve geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, Pazartesi ile Cuma günü de dâhil edilirse herkesi tam dokuz günlük bir tatil bekliyor. Bu oldukça uzun bir tatil süresi ve neredeyse dünyanın her yanına gidebilmenize izin veriyor. Yeni Zelanda’nın yemyeşil çayırlarından Mısır’ın çöl tepelerine kadar tüm dünya, sizin onu keşfetmenizi bekliyor. Peki, bu yıl Ramazan Bayramı Yurt Dışı turları ile nereye gitmek istersiniz? Hangi ülkeler sizi bekliyor? Halen karar verememişseniz listemize bir göz atın deriz. Hiç olmadığı kadar farklı bir yurt dışı tatil deneyimi sizleri bekliyor!

Uygun Fiyatlı Ramazan Bayramı Yurt Dışı Tur Seçenekleri

Ramazan Bayramı yurt dışı turları, ‘mesafe’ ve ‘kültür’ bakımından üç temel kategoriye ayrılıyor. Seçiminizi yaparken bu kriterleri göz önünde tutmanız, işiniz kolaylaştıracaktır. Gelin, bu kategorilere birlikte göz atalım.

Ramazan Bayramı Avrupa Turları: Amerika uzaksa, Avrupa bir o kadar yakın ve belki de keşfedecek daha fazla şey sunuyor. Ramazan Bayramı yurt dışı turları için seçiminiz Avrupa olursa, tek bir şehirle sınırlı kalmamanızı ve çok sayıda ülkeyi barındıran turları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Tatil süresi uzun ve doğru bir planlama ile Avrupa’nın neredeyse tamamını keşfetmeniz mümkün oluyor. Tavsiyemiz, Fransa, İtalya, Portekiz, Yunanistan ve İngiltere’yi muhakkak ziyaret etmeniz yönünde, zira tüm kıtanın kalbi bu ülkelerde atıyor. Buna ek olarak, her ülke diğerinden farklı bir kültür barındırıyor ve tatilinizin dopdolu geçmesini sağlıyor.

Ayrıca Yunanistan Turlarına da göz atmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

http://www.cafetur.com/yunanistan-turlari

Ramazan Bayramı Uzakdoğu Turları: Mesafe bakımından ‘ortalama’ bir yerde bulunan Uzakdoğu turları, kültür farklılığı bakımından en çarpıcı seçeneklerden biri. Uzakdoğu, insanoğlunun ve uygarlığın doğum yerlerinden biri olarak, keşfedecek binlerce yıllık bir tarih barındırıyor. Bangkok’un hareketli gece yaşamından Maldivler sahillerinin bakirliğine, Bali’nin Budist tapınaklarından Penang’ın limanlarına kadar Uzakdoğu turları, en zengin ve en tatmin edici rotalardan bazılarını içeriyor. Eğer daha önce gitmediyseniz şimdi tam zamanı; Ramazan Bayramı’nın uzun tatil süresi, bu kadim kıtayı her yönüyle keşfetmenizi sağlıyor.

Uzakdoğu turlarına göz atmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.cafetur.com/uzakdogu-turlari

Ramazan Bayramı Amerika Turları: Mesafe bakımından en uzaktaki seçeneklerden biri olan Amerika turu, oraya ulaşmak için kat ettiğiniz yola fazlasıyla değecek bir tatil deneyimi sunuyor. Amerika turları, “Doğu Amerika Turu” ve “Batı Amerika Turu” olmak üzere ikiye ayrılıyor. Doğu Amerika turları içerisine New York, Florida ve Orlando gibi eyalet ve şehirler giriyor. Orlando, tema parkları ile meşhur bir şehir; nitekim Universal Studios, Sea World ve Disney World gibi dünyanın en büyük parkları burada yer alıyor. New York’u tarif etmenin ise gereği yok herhalde. Dünyanın kalbi, kelimenin tam anlamıyla Manhattan’da atıyor. Ailece çıkabileceğiniz, eğlence ve alışveriş dolu bir Amerika tatili için Doğu Amerika turları uygun seçeneklerimizden biri oluyor. Batı Amerika turları ise Las Vegas, Los Angeles ve San Fransisco gibi eyalet ve şehirleri kapsıyor. Bu seçeneğin kültür turu yönü daha ağır ve daha çok Amerika’yı keşfetmek isteyenlere hitap ediyor. Ancak hangisini tercih ederseniz edin, Ramazan Bayramı Amerika turları muhteşem bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

Dünyanın neresine gitmek isterseniz isteyin, Café Tur sizi oraya kolayca ulaştırıyor ve benzersiz bir tatil yapmanızı sağlıyor. Kıtalar, ülkeler, şehirler ve hatta sokaklarla dünyanın her yeri, kapsama alanımıza giriyor. Geriye memnun döneceğiniz ve her açıdan tatmin olacağınız bir Ramazan Bayramı yurt dışı turu için hemen arayın; müşteri temsilcilerimiz telefonlarınızı bekliyor!

Ramazan Bayramı turlarına göz atmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.cafetur.com/amerika-turlari

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir