Ramazan Bayramı Erken Rezervasyon Fırsatları

Ramazan_Bayramı_Erken_Rezervasyon_blog_2

Bu Bayram Daha Uzağa Gidin

Ramazan Bayramı, tatil sektörünün en yoğun çalıştığı dönemlerden biri. Zira hemen her bayram tatili, oldukça uzun bir sürece denk geliyor. Ramazan Bayramı tatili, 2016’da 5 – 6 – 7 Temmuz tarihlerine denk gelecek ve Salı, Çarşamba ile Perşembe günlerini kapsayacak. Daha önceki yıllarda olduğu gibi Cuma günü de dahil edilirse, en az 6 günlük bir tatil süresi elde edilecek. Eh, Pazartesi günü de çalışmazsanız tatilinizi kolayca 10 güne çıkartabilirsiniz! Peki, bu uzun tatil süresinde nereye gitmeli, nereleri görmeli? Daha da önemlisi, nasıl bir tasarruf yapmalı ki istenen her yere gidilebilsin? Ramazan bayramı erken rezervasyon fırsatları, her iki sorunun da cevabını veriyor. Ramazan Bayramı turları için şimdiden rezervasyon yaptırmanız çok daha uygun fiyatlar elde etmenizi ve tatilinizi garantilemenizi sağlıyor. Normal şartlarda bütçenizin yeterli gelmediği yerlere dahi, erken rezervasyon indirimleri sayesinde gidebilmeniz mümkün oluyor. En uzağa gitmek varken, yakınlarla kim zaman kaybetmek ister ki? Café Tur, en avantajlı Ramazan Bayramı erken rezervasyon fırsatları ile, hep hayalini kurduğunuz ancak bir türlü gidemediğiniz yerleri keşfetmenizi sağlıyor. Bazı önerilerimize birlikte göz atalım mı?

Ramazan Bayramında Nereye Gidilir?

Ramazan Bayramı Uzakdoğu Turları: Uzakdoğu turu deyince seçeneklerimiz oldukça fazla, zira içerisine çok sayıda ülke ve kültür giriyor. Café Tur,  Ramazan Bayramı için onlarca farklı ülkeyi kapsayan Uzakdoğu turu seçenekleri sunuyor. Eğer deniz-kum-güneş üçlüsünü özlediyseniz, Ramazan Bayramı Bali turu ile başlamalısınız. Bali, Endonezya’ya bağlı bir dizi tropik adadan oluşuyor ve gören herkes tarafından “cennetten bir parça” şeklinde tarif ediliyor. Adada yer alan yüzlerce Hinduizm tapınağı, aynı zamanda bir kültür turu deneyimi yaşamanızı da sağlıyor. İster sıcak sahillerde güneşlenip masmavi, berrak sularda yüzün, isterseniz de geçmişleri binlerce yıl öncesine dayanan tapınakları keşfedin. Bali turu, Uzakdoğu’yu tanımak için en iyi fırsatlardan biri yerine geçiyor. Ramazan Bayramı Phuket turu, Ramazan Bayramı Şanghay turu ve Ramazan Bayramı Bangkok turu gibi diğer seçeneklerimiz, Uzakdoğu’yu köşe bucak keşfetmenizi sağlıyor.

Ramazan Bayramı Avrupa Turları: Avrupa merkezli bir firma olan Café Tur, Avrupa’yı keşfetmek için yine en uygun rotaları sunuyor. Ramazan Bayramı Avrupa turu seçeneklerimiz, bu büyüleyici kıtadaki her ülkeyi, hatta neredeyse her şehri kapsıyor. Örneğin Ramazan Bayramı Londra turu seçeneğimiz, Avrupa’nın en eski başkentini keşfetmenizi ve “üzerinde güneş batmayan imparatorluğu” yakından görmenizi sağlıyor. Hazır gitmişken Sherlock Holmes’un evine uğramayı da unutmayın! Ramazan Bayramı Norveç Oslo turu seçeneğimiz ise, büyüleyici güzellikteki fiyortları görerek bu soğuk ama insanları sıcak ülkeden unutulmayacak hatıralar ile dönmenizi mümkün kılıyor. Gözünüzü Balkan ülkelerine çevirdiyseniz de, Ramazan Bayramı Dubrovnik turu, Ramazan Bayramı Karadağ turu ve Ramazan Bayramı Makedonya turu gibi seçeneklerimiz sizleri bekliyor.

En Uygun Fiyatlı Ramazan Bayramı Turları

Keşfedecek çok yer var, ancak hayallerinizdeki ülkeye gitmenin maliyeti bazen bütçenizi aşıyor. Café Tur işte bu noktada devreye girip, size en uygun fiyatları ve en avantajlı teklifleri sunuyor. Uzman müşteri temsilcilerimiz, mevcut bütçenizle gidebileceğiniz turları ve destinasyonları belirliyor, size sadece tatilin keyfini çıkarmak kalıyor! Erken rezervasyonlara özel fiyat tekliflerimiz ise, hiç olmadığı kadar uzaklara gidebilmenizi mümkün kılıyor. Café Tur size sadece tatil paketleri satmıyor, hayallerinizi de gerçeğe dönüştürüyor! Gitmek istediğiniz yer neresi olursa olsun, hemen bugün bizi arayın ve Ramazan Bayramı erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanın. Kocaman bir dünya, sizin onu keşfetmenizi bekliyor.

Diğer Ramazan Bayramı Turlarını incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.cafetur.com/ramazan-bayrami-turlari

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir