Merakla Beklenen 2017 Resmi Tatil Günleri

resmi_tatil_2017

Her çalışanın dört gözle beklediği, yılın ilk günlerinden araştırılmaya başlanan resmi tatil günlerini merak edenler için yazdık. Bu seneki tatiller geçtiğimiz yıla göre biraz daha az ama gezginler için bu bir engel değil… Gelin hep beraber 2017’nin resmi tatil günleri‘ne göz atıp tatil planlarımızı şimdiden yapmaya başlayalım.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk BayramıPazar gününe denk geliyor. Tatil yapmak için verimli olmasa da çocuklarınıza unutulmaz bir tatil hediye etmek için mükemmel bir fırsat olabilir.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma GünüPazartesi gününe denk geliyor. İşçi Bayramı da böyle güzel bir güne denk gelmeliydi zaten dediğinizi duyar gibiyiz. O halde güzel bir molayı hak ettiniz! Kendinizi şımartın ve haritada bir yer seçin…

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Cuma gününe denk geliyor. Mayıs ayında tatil bolluğu var. 1 Mayısı değerlendiremediyseniz üzülmeyin 19 Mayıs’ta 3 günlük bir tatil sizi bekliyor.

Ramazan Bayramı24 Haziran Cumartesi bayram arifesi ile başlayan Ramazan Bayramı 27 Haziran Salı gününe kadar devam eden Ramazan Bayramı size 4 günlük bir tatil sunuyor. Deniz, kum ve güneş severler için mükemmel fırsat. Kaşifler için ise bu tatilde keşfedilecek çok sayıda destinasyon var.

30 Ağustos Zafer BayramıÇarşamba gününe denk geliyor. Size güzel haberlerimiz var! Bu yıl Kurban Bayramı ve zafer bayramı art arda geliyor… Bu da bize yılın en uzun tatilinin müjdesini veriyor.

Kurban Bayramı31 Ağustos Perşembe Bayram arifesi ile Kurban Bayramı başlıyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı’yla birleştirebileceğiniz upuzun bir tatil sizi bekliyor. Bir sürü yer gezebileceğiniz çoklu turlar tam bu tatile göre.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı – Yılın son tatili de haftasonuna gelerek tatilcileri üzüyor. Bu bayramı haftasonu kaçabileceğiniz muhteşem şehirlerle değerlendirerek kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir