Kurban Bayramı Yurt Dışı Turları

Kurban_blog

Kurban Bayramı Tatili

Kurban Bayramı, bu yıl 12 ve 15 Eylül tarihleri arasına denk geliyor. Pazartesinden Perşembe gününe kadar süren Kurban Bayramı, Cuma günü de tatil ilan edilirse tam dokuz günlük bir tatil fırsatı yaratıyor. Bu oldukça uzun bir süre ve dünyanın istediğiniz köşesini keşfetmenize imkân tanıyor. Başka kıtalar, farklı ülkeler, değişik kültürler…  Kurban Bayramı tatili sayesinde unutulmaz bir yurt dışı tur deneyimi elde etmek mümkün oluyor. Nereye gitmek istiyor olursanız olun, size uygun bir seçeneğimiz muhakkak bulunuyor.

Peki, bu kadar seçenek arasında hangilerini tercih etmeli? Görmenizi, ziyaret etmenizi tavsiye ettiğimiz ülke ve şehirler hangileri? Sizin için hazırladığımız listenin, karar verirken size yardımcı olacağına inanıyoruz. Hayal ettiğiniz yeri listemizde göremezseniz merak etmeyin, onlarca farklı ülke ve yüzlerce farklı şehir de kapsama alanımıza giriyor! Dedik ya, siz gitmek istediğiniz yere karar verin yeter; geri kalanı Café Tur hallediyor.

Kurban Bayramı Yurt Dışı Turları

Kurban Bayramı Fransa Turu: Fransa turu, Kurban Bayramı’nda romantik bir kaçamak yapmak isteyenler için en uygun seçeneklerimizden biri. Romantizme ek olarak, eşsiz bir kültür turu yapmanızı da sağlıyor. Sanat eserlerinden dünyanın en büyük müzelerine, kadim şatolardan modern mimari harikalarına kadar onlarca farklı şey, Paris’te sizi bekliyor. Turunuz sırasında Eiffel Kulesi ile yetinmeyin, Arc De Triomphe’dan Carnavalet Müzesi’ne, Chambord Şatosu’ndan Notre Dame Katedrali’ne dek çok sayıda seçeneğiniz bulunuyor. Alışveriş için Champs Elysees Caddesi’ni tavsiye ederiz. Louvre Müzesi’ne uğramadan dönmeyin!

Diğer Fransa turlarını incelemek için, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.cafetur.com/fransa-turlari

Kurban Bayramı Kiev Turu: Vizesiz yurt dışı turlar arasında yer alan Kiev, en popüler destinasyonlarımızdan birisi. Binlerce yıllık bir tarihi olan Kiev, neredeyse bir açık hava müzesi yerine geçiyor. Kremlin Sarayı’ndan Kızıl Meydan’a, Çernobil Müzesi’nden Pechers Lavra Manastırı’na kadar onlarca kadim anıt, sizin keşfetmenizi bekliyor. UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan çok sayıda tarihi binaya sahip olan Kiev, hareketli gece yaşamı ile de biliniyor. Alışveriş için Globus Alışveriş Merkezi’ni tavsiye ederiz. Kiev tavuğu yiyip, kızıl biradan içmeden geri dönmeyin!

Diğer Ukrayna turlarını incelemek için, aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://www.cafetur.com/ukrayna-turlari

Kurban Bayramı Barselona Turu: Kurban Bayramı’nda bir kültür turuna çıkmak istiyorsanız, Barselona bunun için en uygun şehirlerden biri. İspanyol kültürünün kalbinin attığı şehir olan Barselona, her türden tatilciye hitap eden bir şey muhakkak barındırıyor: eşsiz güzellikte plajlar, uygun fiyatlara alışveriş, onlarca farklı müze ve sanat eseri, yüzlerce yıllık bir kültür… Siz tatilinizde ne yapmak istiyorsanız, Barselona’da ona uygun bir şey mutlaka bulunuyor. Guell Park ve Gotik Mahalle, uğramanızı tavsiye ettiğimiz yerler arasında. Flamenko gecesine katılmanızı ise şiddetle tavsiye ediyoruz!

Diğer İspanya turlarını incelemek için, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.cafetur.com/ispanya-turlari

Unutulmaz Bir Tatile İnanılmaz Fiyatlarla Çıkın

Café Tur, dokuz günlük tatilinizi en verimli şekilde değerlendirmeniz için onlarca farklı seçenek sunuyor. Gitmek istediğiniz yer neresi olursa olsun, sizi oraya ulaştırmak için bir programımız muhakkak bulunuyor. Bu yaşlı dünya, keşfedecek çok fazla şey sunuyor ve her insanın mümkün olduğu kadar çoğunu görmesi gerekiyor. Uygun fiyatlarımız ve avantajlı tekliflerimiz, bunu bütçenizi zorlamadan gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor. Uygun fiyatlı ulaşım, kaliteli otellerde konaklama ve unutulmaz hatıralar… Yurt dışı tur programlarımız, hepsini fazlasıyla barındırıyor. Kurban Bayramı tatilinde Café Tur’a gelin, dünyayı birlikte dolaşalım. Müşteri temsilcilerimiz, onları aramanızı bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir