Kurban Bayramı Erken Rezervasyon Turları

Kurban_Erken_Rezervasyon_blog

Kurban Bayramı Ne Zaman?

Kurban Bayramı tatili, pek çok gezginin sabırsızlıkla beklediği bir dönemi ifade ediyor. Zira uzun tatil süresi, dünyanın hemen her köşesinin rahatça keşfedilmesine imkân tanıyor. Hep hayalini kurduğunuz ancak bir türlü gitmeye fırsat bulamadığınız ülkeler, onları keşfetmenizi bekliyor! Üstelik Kurban Bayramı erken rezervasyon turları fırsatlarından yararlanarak, inanılmaz bir tasarruf sağlamanız da mümkün oluyor. Tasarrufun boyutu o kadar büyük ki, gideceğiniz ülkeyi dahi değiştirmenize neden olabiliyor! Gerçekten de, normal şartlarda bütçenizin dışında kalan uzak lokasyonlar dahi, erken rezervasyon avantajlarıyla ulaşılabilir hale geliyor. Belki de seçiminizi değiştirmeyip, tasarruf ettiğiniz parayla daha çok yer görür, daha fazla alışveriş yaparsınız, kim bilir? Tercihiniz ne olursa olsun, Kurban Bayramı erken rezervasyon turları dünyanın dilediğiniz köşesini avantajlı fiyatlar ile keşfetmenizi sağlıyor.

Kurban Bayramı tatili, bu yıl 12 Eylül – 15 Eylül arasına denk geliyor. Sizi zahmete sokmadan söyleyelim, Pazartesi ile Perşembe arasına denk geliyor. Diğer bir deyişle, Cuma günü de tatil ilan edilecek olursa, tam 9 günlük bir tatil fırsatı sizi bekliyor! Peki, bu uzun tatil süresini nasıl değerlendirmeli? Hangi ülkelere gidip nereleri görmeli? Sizin için hazırladığımız Kurban Bayramı erken rezervasyon yurt dışı turları rehberi, karar vermenizi kolaylaştırıyor.

Kurban Bayramı Yurt Dışı Turları

Erken rezervasyon yaptırarak elde ettiğiniz avantajlardan biri de, keyifli bir seçim hakkı. Bir ülkeyle sınırlı kalıp, tasarruf ettiğiniz parayla onun her köşesini dolaşabilir veya birden fazla ülkeyi/şehiri tatilinizin içine dâhil edebilirsiniz. Her iki tercihe de hitap eden bir liste hazırladık, karar sizin!

Kurban Bayramı Büyük Balkan Turu: Kurban Bayramı tatilinde her gün farklı bir ülke görmek istiyorum diyenlerdenseniz, bu turumuz tam size göre. Büyük Balkan turu, adı gibi büyük ve tam sekiz ülkeyi birden kapsıyor. Bulgaristan’dan Makedonya’ya, Hırvatistan’dan Sırbistan’a, Balkanların görmediğiniz hiçbir köşesi kalmıyor. Üstelik dolu dolu bir tur bu, zira her gün bulunduğunuz ülkenin doğa harikalarını, tarihi anıtlarını ve zengin mutfak kültürünü keşfetmeniz mümkün oluyor. Her gün ayrı bir ülke, her gün ayrı bir eğlence! Tuna Nehri’nde tekne gezisine çıkıp Matka Kanyonu’nun benzersiz güzelliğini yakından görmenizi önemle tavsiye ediyoruz. Makedon gecesine katılmayı da unutmayın!

Diğer Balkan turlarını incelemek için, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.cafetur.com/balkan-turlari

Kurban Bayramı Miami Turu: Kurban Bayramı’nda Amerika’yı ziyaret etmeyi düşünüyorsanız, Miami turu seçeneğimiz en uygun fırsatlardan birini oluşturuyor. Uçuş süresi biraz uzun, ancak emin olun onca yola değiyor! Eylül ayının serin havasından, Miami’nin hiç değişmeyen tropikal sıcaklığına geçiş yapacaksınız. Yazlık kıyafetlerinizi getirmeyi unutmayın! Latin kültürü ile Amerika kültürünün bir araya geldiği şehir olan Miami, gerek keyifli bir tatil gerekse de alışveriş yapmak için en uygun destinasyonlardan biri. Downtown şehir merkezinde dolaşıp Özgürlük Kulesi’ne tırmanmayı unutmayın!

Diğer Miami turlarını incelemek için, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.cafetur.com/miami-turlari

Kurban Bayramı Disneyland Turu: Çocuklu aileler için en güzel seçeneklerden biri olan Kurban Bayramı Disneyland turu, aile boyu eğlence vaat ediyor. Disneyland Paris, dünyanın en büyük eğlence parklarından biri ve her yaş grubu için farklı bir etkinlik sunuyor. Çocuklarınız masalların dünyasına dalmışken, siz lüks restoranlarda romantik bir akşam yemeğine çıkabilirsiniz. İsterseniz de hep beraber eğlenir, geriye unutulmaz hatıralar ile dönebilirsiniz! Tavsiyemiz, ‘It’s A Small World’ gösterisini izlemeniz ve park içinde tren ile gezintiye çıkmanız. Havai fişek şovunu izlemeden geriye dönmeyin!

Kurban Bayramı ve diğer Disneyland turlarını incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.cafetur.com/disneyland-turlari

Kurban Bayramı Erken Rezervasyon Fırsatları

Café Tur, Kurban Bayramı tatilinde siz nereye gitmek istiyorsanız ona uygun bir seçenek muhakkak sunuyor. Avantajlı fiyatlarımız, erken rezervasyon fırsatlarıyla daha da çekici hale geliyor! Zaman kaybetmeden rezervasyonunuzu yaptırın ve kendinizi hazırlayın. Keşfedecek bir dünya dolusu yer sizi bekliyor. Oralara ulaşmak ve unutulmaz bir tatil yapmak için en uygun teklifleri ise, her zaman olduğu gibi Café Tur sunuyor. Diğer kurban bayramı turlarına hızlıca göz atmak için, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.cafetur.com/kurban-bayrami-turlari

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir