Biz Café Tur…

Fransız orjinli bir seyahat ve tatil firması olarak, 2000 yılında İstanbul’da kurulduk. Hayatınızda, her geriye dönüp baktığınızda içinizi ısıtacak, kahve tadında, sıcacık izler bırakmak arzumuzu Café Tur ismiyle sizlerle buluştururken, tatil hayallerinizin gittiği en uzak noktaya kadar size eşlik edebilmeyi kendimize hedef belirledik. Fransa başta olmak üzere dünyanın pek çok tatil noktasına düzenlediğimiz yurt dışı turlarında en çok alternatif ve en iyi kalite ile en yüksek müşteri memnuniyetini ilke edindik. Adımızın kırk yıllık hatırına sığınmayıp, teknoloji ve yenilikte öncü olduk; her geri bildiriminizi kendi fikrimizcesine benimseyip, yalnızca bizimle aynı heyecanı paylaşan partnerlerle çalıştık; kılı kırk yararak, tüm enerjimizi size kusursuz bir tatil deneyimi yaşatmak için harcadık.

Bugün, mükemmeli yakalamak gayemiz, ve teknolojik birikimimizden aldığımız güçle, seyahat ve tatile dair tüm sınırları ortadan kaldırıyor, sizi iz bırakacak bir keyfe ve maceraya davet ediyoruz; dünyanın neresinde, ne zaman isterseniz!

Eğer konu tatilse, biz 7/24 hizmetinizdeyiz…

Saatin kaç olduğu hiç önemli değil! 365 gün gerçek fiyat ve eş zamanlı %100 online rezervasyon ile, hayallerinizi mesai saatlerine sıkıştırmadan, rahatça kahvenizi yudumlayarak, arzu ettiğiniz saatte rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Tahmin değil, sonuç sunuyoruz…

Gün ve saat fark etmeksizin, yaptığınız tüm rezervasyonların alınabilirlik kontrollerini partnerlerimizin sistemlerinden eş zamanlı gerçekleştirerek, taleplerinize %100 kesinlik oranıyla yanıt veriyoruz.

Yeni güne dünyanın neresinde uyanmak isterseniz…

180 ülkedeki en güvenilir 89.000’den fazla otel için, gerçek zamanlı %100 online rezervasyon yapabilirsiniz.

Sıradaki maceraya siz karar verin…

150 farklı tatil destinasyonu ve 900’den fazla tur alternatifiyle, 365 gün gerçek fiyat ve gerçek zamanlı %100 online rezervasyon yapabilirsiniz.

Özgürce seçin, özgürce uçun…

253 farklı havayolu şirketi alternatifiyle 180 farklı ülkeye yapılan 1200 farklı tarifeli uçuşumuz, ve ekonomik uçak bileti arayışlarınız için 70 farklı lowcost uçuşumuzla, uçak bileti arama alışkanlığınızı değiştirecek noktadayız.

Tamamını rezervasyon anında ödemek zorunda değilsiniz…

İsterseniz, rezervasyon sırasında yalnızca sistemimizin hareket tarihinize göre belirleyeceği minimum tutarı ödeyebilir, geri kalan bakiyeyi hareket tarihiniz yaklaştığında tamamlayabilirsiniz.

Birlikte keşfedin, ayrı ayrı ödeyin…

Kredi kartlarınızın limitleri toplamı ederinde rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon bedelinizi oda/kişi sayısına göre arzu ettiğiniz tutar dilimlerine ayırabilir, grup rezervasyonlarınızı tek seferde, kolaylıkla ve %100 online olarak tanımlayabilirsiniz.

Cafébilet

2000 yılında Türkiye – Fransa arasında gerçekleştirmeye başladığımız ekonomik ve güvenilir uçuşlarla bugün alanımızda lider olmanın sorumluluğunu büyük bir ciddiyetle taşıyoruz. Fransa ve dünyanın diğer noktalarına sunduğumuz alternatif uçuşlarla, her geçen gün hizmet alanımızı genişletmeye devam ediyoruz.

Café Tur Kıbrıs

Tüm yurt dışı destinasyonlar içerisinde Kıbrıs’a ayrı bir önem atfediyoruz. En iyi oteller ve ekonomik uçuşlarla misafirlerimize cennet adada benzersiz bir tatil deneyimi sunuyoruz.

Café Tur Incentive

Keyifli bir seyahatin temelinde güven duygusunun ve eksiksiz bir organizasyon becerisinin yattığını çok iyi biliyoruz. Alanının tüm dinamiklerini hassasiyetle yöneten Incentive departmanımızla, 2010 yılından bu yana Türkiye’nin saygın kuruluşlarına kurumsal hizmetler sunuyoruz.

Café Tur Incoming

2008 yılında kurduğumuz Incoming departmanımızla, Fransa başta olmak üzere yabancı ülkelerden gelen misafirlerimizi İstanbul’da ve Türkiye’nin en güzel sahil şehirlerinde ağırlıyor, düzenlediğimiz kültür turlarıyla doğal ve tarihi zenginliklerimizi dünyaya tanıtıyoruz.