Café Tur Yurt Dışı Erken Rezervasyon Fırsatları Devam Ediyor

viyana_prag_budapeste_blog

Efsane Viyana & Prag & Budapeşte Turu 199 Euro!

Café Tur, Orta Avrupa’nın en çok ziyaret edilen 3 şehrini erken rezervasyon fırsatıyla keşfetmek için sizlere harika bir fırsat sunuyor. Avusturya, Çek Cumhuriyeti ve Macaristan; başkentleri ile bu eşsiz gezide sizlere ev sahipliği yapıyor.

Peki bu tur neleri kapsıyor?

Öncelikle tur süresi tam 7 gece. Yani 7 gece konaklama ve kahvaltı turun içinde.  İstanbul’dan Viyana; Budapeşte’den İstanbul’a uçuşlar da tur paketine dahil.

Başka neler dahil? Uçuşlar ve Kahvaltı Dahil Konaklama dışında, Transferler,  Seyahat Sağlık Sigortası, Alan Vergileri,  Prag-Viyana-Budapeşte Şehir ve Otel Vergileri, Türkçe Rehberlik Hizmetleri de tur kapsamında.

Gidiş Tarihleri

17 Kasım / 24 Kasım / 01 Aralık / 08 Aralık / 15 Aralık

Gezi Rotaları

Avrupa’nın merkezinde, kültür, sanat ve mimarinin en güzel eserlerini  barındıran bölgesinde dopdolu bir gezi sizleri bekliyor. İşte şehirler ve gezilecek yerlerden bazıları:

Viyana:

Viyana şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlamento Binası, Tiyatro, Prater, Hofburg Sarayı, Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Ayrıca; Liechtenstein Şatosu, Seegrotte yer altı gölü, Mayerling av köşkü, Heilingenkreuz Manastırı, Baden kaplıca şehri, Schönbrunn sarayı bahçeleri de tur kapsamında. Viyana’ya 25 km mesafede olan Grinzing kasabasının küçük ve şirin evlerinde, Viyana müzikleri eşliğinde ünlü şnitzellerinin tadına bakabilirsiniz. Viyana’ya kadar gelmişken arzu ederseniz Klasik müziğin başkentinde ünlü klasik müzik konserlerini de izleyebilirsiniz.

Prag:

Prag şehir gezilerinde, Hradcany Kale  Bölgesi,  Loretta Kilisesi ,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs  Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu  Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12  Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi sayılabilir. Arzu edenler kaplıcalarıyla ünlü Karlovy Vary kültür turuna da katılabilir. Burada Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart`ın,  Gothe`nin, Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görebilecek ve 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edebileceksiniz. Arzu ederseniz 600 yıllık bir mekanda Ortaçağ eğlencesine katılabilir ve Çek kültürünün geleneksel içecek ve yiyeceklerini deneyimleyebilirsiniz.

Budapeşte:

Yaklaşık 150 yıl Osmanlı hakimiyetinde kalan şehirde Osmanlı izlerini görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile Macaristan’ın Başkenti olan Budapeşte şehir turu sırasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904 yılları arasında yapılan 700 odalı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Kulesi, Zincirli Köprü, Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Çigan Gecesine katılıp yemekli, içkili, müzikli, eğlenceli Macar Kültürü’nü tanıma fırsatı elde edebilirsiniz. Bu şekilde hem Macar yerel lezzetlerini deneyimleyebilir hem de Macar danslarını izleyip onlara eşlik edebilirsiniz.

7 günlük dopdolu bu tur yukarıdaki aktardıklarımızdan çok daha fazlasını vaat ediyor. Turu daha detaylı incelemek ve tura katılmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz:

http://www.cafetur.com/promo-viyana-prag-budapeste-7-gece

Café Tur’un % 70 fiyat avantajı ile sunduğu diğer erken rezervasyon fırsatları için ise buraya göz atabilirsiniz. Eminiz tam da istediğiniz gibi bir tatil bu sayfada sizi bekliyordur:

https://www.cafetur.com/erken-rezervasyon

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir