Balayı Turları | Hesaplı Balayı İçin, Erken Rezervasyon Yaptırın!

En_iyi_balayi_blog

Erken Rezervasyon Balayı Turları

Balayı turizmi, tatil sektöründe önemli bir yer tutuyor. Bunun nedenini anlamak kolay; balayı, yeni evli çiftler için çok özel bir dönem ve sadece bir kez yaşanıyor. Tüm evliliğiniz boyunca aklınızdan çıkmayacak unutulmaz hatıralar için, balayı tatilinizi çok iyi planlamanız gerekiyor. Uygun seçilmiş ve doğru planlanmış bir balayı turu, gerçekten de eşsiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Bu noktada erken rezervasyonun önemine de değinmek gerek. Balayı turları için erken rezervasyon yaptırmak, size ciddi bir maddi avantaj sağlıyor.

Öyle ki, artırdığınız bütçe sayesinde daha önce aklınıza bile gelmeyen yerlere gidebilmeniz mümkün oluyor! Erken rezervasyon balayı turları, size maddi açıdan avantaj sağladığı gibi, arzulanan destinasyonda “yer bulamama” sorununu da ortadan kaldırıyor.

Kim özenle planladığı bu tatili riske atmak ister ki? Kısacası, balayı turu için nereye gitmek isterseniz isteyin, erken rezervasyon yaptırmanız büyük önem taşıyor. Peki, nereye gitmeli? Balayı turu için en uygun rotalar hangileri? Sizin için bir liste hazırladık, yapmak istediğiniz tatilin türüne göre seçim yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Daha sonra göz atmanız için, erken rezervasyon ve balayı turları’ nın linklerini hemen aşağıda paylaşıyoruz.

Erken Rezervasyon: http://www.cafetur.com/erken-rezervasyon

Balayı turları: http://www.cafetur.com/balayi-turlari

Balayı Turu Tavsiyeleri

Maldivler: Maldiv Cumhuriyeti sanılanın aksine tek bir ülkeden ibaret değil, Hint Okyanusu’nda yer alan bir dizi tropikal adadan oluşuyor. Adaların her biri cennetten bir parça gibi. Masmavi, berrak suları ve inanılmayacak güzellikteki kumsalları, her göreni kendine hayran bırakıyor. İnsanların birbirlerine mail ile gönderdiği, hatta masaüstlerine duvar resmi yaptığı muhteşem ada fotoğraflarının çok büyük bir kısmı, Maldivler’den kaynaklanıyor. Yaklaşık 300 adadan oluşan Maldivler’de, hemen her ada ayrı bir otel barındırıyor. Küçük ebatlı bir adayı tamamen kendinize ayırabileceğiniz gibi, yan yana dizili birden fazla bungalovu barındıran adaları da tercih edebilirsiniz. Ancak seçiminiz ne olursa olsun, unutamayacağınız bir tatil yaşayacağınızı garanti ediyoruz. Maldivler, deniz-kum-güneş tatiline yepyeni bir anlam kazandırıyor ve yeni evli çiftler için en mükemmel rotalardan biri olarak kabul ediliyor. Maldivler balayı turları, bu nedenle Café Tur’un en popüler seçeneklerinden biri olmayı başarıyor.

Maldiv Balayı Turları
Maldiv Balayı Turları

Bali: Volkanik ve tropikal bir ada olan Bali, Endonezya’da bulunuyor. Oldukça ilginç bir coğrafyası var; sahilleri inanılmayacak bir güzellikte iken, dağları her daim karla kaplı duruyor! Tapınaklarla dolu olan ada, balayı kültür turları ile ilgilenenler için uygun bir seçenek olmayı başarıyor. Güzellik konusunda Maldivler ile yarışabilecek ölçüde sahillerine, binlerce yıllık bir geçmişi ilave eden Bali, bu nedenle hem gezmek ve hem de yeni kültürler tanımak isteyen çiftlere hitap ediyor. Bu küçücük adada binlerce tapınak var ve her biri, keşfedilecek yeni bir şey sunuyor. Gün boyu denize girip güneşlendikten sonra, onları tek tek ziyaret etmeye ne dersiniz? Bali balayı turu, hem dinlenmeyi ve hem de eğlenmeyi seven yeni evliler için en uygun seçeneklerden biri olmayı başarıyor.

Bali Balayı Turları
Bali Balayı Turları

Küba: Kristof Kolomb’a göre Küba, bir insanın görebileceği en güzel yer. Latin Amerika kültürünün en güzel temsilcilerinden biri olan Küba’yı gördükten sonra Kolomb’a hak vereceksiniz, garanti ediyoruz. Küba hiç uyumayan bir şehir, sokaklarında hayat 24 saat devam ediyor ve her evden Latin ezgileri yükseliyor. En önemlisi de insanları çok mutlu. Gördüğünüz herkes, sizi sıcak bir gülümseme ile selamlıyor. Fotoğrafçılığa ilgi duyan çiftler için en uygun seçeneklerden biri de Küba balayı turu. zira en basit sokaklarında dahi fotoğrafını çekmeye değer bir şey muhakkak bulunuyor. Hiç durmayan, her anı hareketli ve macera dolu bir balayı turu isteyen çiftler için, Küba keşfedecek çok şey sunuyor.

Küba Balayı Turları
Küba Balayı Turları

En Uygun Balayı Turu Fiyatları

Café Tur, hayallerinizdeki balayı turuna çıkabilmeniz için size en uygun fiyatları sunuyor. Erken rezervasyon yaptırırsanız da, elde ettiğiniz fiyat avantajları neredeyse ikiye katlanıyor. Daha uzağa gidebilecekken, neden yakınlarla yetinesiniz ki? Uzman seyahat danışmanlarımız, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve size unutulmaz bir balayı turu yaşatmak için gereken her şeyi sizlere sunuyor. Balayınıza Café Tur ile çıkın. Keşfedilecek onlarca ülke sizi bekliyor.

Balayı için alternatif olabilecek diğer turlara göz atmak için aşağıdaki linke tıklayın.

Keşfe Çıkmaya Ne Dersiniz? | Uzakdoğu Turları

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir