Acaba Nereye Kaçsak?

Acaba Nereye Kaçsak

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, her yıl aynı tarihte kutlanıyor ve Kurtuluş Savaşı’nın başladığı sembolik gün olarak kabul ediliyor. Mustafa Kemal Atatürk tarafından Türk gençliğine armağan edilen bu bayram, aynı nedenle ulusal bir tatil günü sayılıyor. Diğer tatillerle birleşirse de, uzun bir tatil dönemi yaşatabiliyor. Örneğin bu yıl Perşembe ve Pazar günleri arasına denk gelecek olan 19 Mayıs tatili, tam dört günlük dolu dolu bir tatil yapmanızı sağlıyor.

Peki, 19 Mayıs tatilinde ne yapmalı? 19 Mayıs turları için hangi destinasyonları tercih etmeli? Uzun tatil süresi, hem lokasyon bakımından daha çok sayıda alternatif içinden seçim yapmanızı ve hem de daha keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Gelin birlikte en popüler 19 Mayıs turları seçeneklerine bir göz atalım.

19 Mayıs yurt dışı turları arasında tatil süresine denk gelen ve tatmin edici bir deneyim yaşatan şehirler arasında, Barcelona ilk sırada geliyor. Nitekim Barcelona turu da, yine popüler seçeneklerden biri sayılıyor. İspanyol kültürünü en güzel şekilde temsil eden bu şehir, sımsıcak plajları ve dünya çapında tanınan müzeleri ile dikkat çekiyor.

Dali ve Picasso Müzesinde başlayacağınız gezinize, El Barcelonata plajında devam edebilir, günü ateşli bir Flamenko dans gösterisi izleyerek tamamlayabilirsiniz. Katalan köklerini gururla sergileyen bir şehir olan Barcelona, sizlere kültürü, plajları ve alışveriş fırsatını bir arada sunuyor. Barcelona turu, bu nedenle ve özellikle de daha önce gitmediyseniz, ilk tercihlerinizden biri olmalı. Daha önce gittiyseniz de bu şehri yeniden keşfetmenin tam zamanı.

19 Mayıs Tatilinde Nereye Gidilir?

19 Mayıs tatil turları arasındaki popüler diğer seçeneklerden biri de Prag turu. Masal Şehri olarak bilinen Prag, gerçekten de masallardan çıkmış bir ülkeye benziyor. İki bin yıllık geçmişi olan Prag, Dünya Mirasları arasında yer alan bir şehir ve sizleri tarih ile kültürün bir araya geldiği bir yolculuğa çıkarıyor. Avrupa’nın spa merkezi olarak da bilinen Prag’da kaplıca ziyareti yapabilir, dünya markalarının ürünlerini çok uygun fiyatlara satın alabilir ve hem uzak, hem de yakın tarihin etkileyici anıtları içerisinde unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.
Eğer tatil sürenizi biraz uzun olsun istiyorsanız, daha uzak destinasyonları da düşünmek mümkün. Uzakdoğu turları, akla ilk gelen seçeneklerden. Çok değişik bir kültürü yakından görme fırsatı sunan Uzakdoğu turları, oldukça farklı bir tatil deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Hong Kong ve Bangkok gibi uluslar arası ticaret merkezlerinde alışveriş yapabilir, Phuket gibi tropik adaların masmavi sularında yüzebilirsiniz. Uzakdoğu turları, bu bakımdan sayısız seçenek sunuyor. Rotanızı Güney Amerika’ya çevirerek, Küba turu seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Latin Amerika’nın en canlı ve en huzurlu ülkelerinden biri olan Küba, muhakkak görülmesi gereken yerler sıralamalarında daima ilk on içerisinde yer alıyor. Taze sarılmış puronuzu tüttürürken, gün batımına karşı mojito yudumlamaya ne dersiniz? Siz yeter ki isteyin, 19 Mayıs tatil turları sayısız seçenek barındırıyor!

En Uygun Fiyatlı 19 Mayıs Yurt Dışı Turları

19 Mayıs yurt dışı turları bakımından en zengin seçenekleri ve en uygun fiyatları, her zaman olduğu gibi Café Tur sunuyor. Dünyanın dört bir yanına ulaşabiliyor, sizlere kelimenin tam anlamıyla unutulmaz bir tatil yaşatıyoruz. Kıtalardan ülkelere, şehirlerden caddelere her yer Café Tur sayesinde ulaşılmaz olmaktan çıkıyor ve hayallerinizin tatilini yaşamanız mümkün oluyor. 19 Mayıs yurt dışı turları için web sitemizi ziyaret edin, gitmek istediğiniz noktaya karar verin, istediğiniz tatili birlikte planlayalım!

Ayrıca uzakdoğu turlarıyla alakalı daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
http://blog.cafetur.com/kesfe-cikmaya-ne-dersiniz-uzakdogu-turlari/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir