2016 Bitmeden Görmeniz Gereken 5 Şehir

2016_Bitmeden_blog_634x480

Yurt Dışı Tur Tavsiyeleri

Biliyoruz, 2016 bitmeden mümkün olduğunca çok yurt dışı turuna çıkmayı istiyorsunuz. Dünyamız keşfedecek çok sayıda şey sunuyor ve bazen bu seçenek çokluğu arasında karar vermekte zorlanıyorsunuz; bunu da biliyoruz. Gelin size yardımcı olalım ve alışılmışın dışında, farklı destinasyonlar tavsiye edelim; zira hep aynı yerleri görmek bir yerden sonra sıkmaya başlıyor! Listemizde yer alan beş şehir, 2016 bitmeden önce görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler ve her biri, farklı bir deneyim vaat ediyor. Yılın son zamanlarını verimli değerlendirmek ve daha önce hiç görmediğiniz yerlere gitmek istiyorsanız doğru yerdesiniz; listemizdeki şehirlerin her biri keşfedecek özel bir şey sunuyor. Hazırsanız başlıyoruz!

2016 Bitmeden Nerelere Gidelim?

Zanzibar Turu: Zanzibar klasik bir Afrika ülkesi değil, nitekim geleneksel Afrika turlarına da pek benzemiyor. Burası doğa harikaları ve eşsiz güzellikteki sahilleri ile tanınan bir şehir. Öyle ki, tarih boyunca Ernest Hemingway dâhil çok sayıda sanatçıya ilham kaynağı teşkil etmiş bulunuyor. Elbette, Afrika turlarından bekleyebileceğiniz şeyler (örn. safari turu) burada da bulunuyor, ancak Zanzibar bundan çok daha fazlasını vaat ediyor. Kilimanjaro Dağı’nın zirvesinden Hint Okyanusuna bir göz atmaya ne dersiniz?

http://www.cafetur.com/zanzibar-turlari

Buenos Aires Turu: Arjantin’in başkenti ve en kalabalık şehri olan Buenos Aires, neredeyse 17.000.000 kişilik bir nüfusa ev sahipliği yapıyor. Avrupa stili mimarisi, çok kültürlü yapısı ve futbol sporundaki başarıları nedeniyle dünya çapında tanınan Buenos Aires, aynı nedenlerle popüler turizm merkezlerinden biri sayılıyor. Avrupa, Asya ve Latin Amerika kültürlerine ev sahipliği yapan şehir, bir sokağında sizi Kolonyel döneme götürürken, diğer bir sokağında modern bir mimari mucize barındırabiliyor. Buenos Aires, Güney Amerika turları arasında en çok ilgi çeken destinasyonlarımızdan biri oluyor.

http://www.cafetur.com/buenos-aires-turlari

Havana Turu: Bu küçük ama ‘inatçı’ şehir, bizzat Kristof Kolomb tarafından “bir insanın görebileceği en güzel yer” olarak tanımlanıyor. Küba, Latin Amerika kültürünün sembollerinden biri ve hiç uyumayan bir şehir! rengârenk sokaklarından 24 saat boyunca Latin müziği ezgileri yükseliyor. Halkı sıcakkanlı ve misafirperver, her ziyaretçiyi mutlu bir gülümseme ile selamlıyor. Balayı turları bakımından da popüler bir destinasyon olan Küba, keyifli ve eğlenceli bir tatil yapmak isteyenler için en uygun seçeneklerden biri oluyor.

http://www.cafetur.com/kuba-havana-turlari

Sun City Turu: Güney Afrika’nın en lüks tatil merkezi olan Sun City, Johannesburg’dan sadece iki saatlik bir mesafede bulunuyor. Sun International Group’a ait olan tesis, neredeyse bir şehir büyüklüğüne ulaşıyor. Bölgede ultra-lüks dört otel, su parkları, eğlence merkezleri, doğal parklar ve golf sahaları yer alıyor. Hareketli bir gece yaşamı da bulunan Sun City, yüzlerce ödülün sahibi olan bir yer ve Elton John, Rod Stewart, Cher gibi ünlüler de tatil için burayı tercih ediyor. Hayal edebileceğiniz her şeyin anında sunulduğu ve tüm ihtiyaçlarınızın karşılandığı rüya gibi bir tatil vaat eden Sun City, en özel ve seçkin destinasyonlarımız arasında yer alıyor.

Sharm El Sheikh Turu: Dünyanın en popüler scuba dalış merkezlerinden biri olan Sharm El Sheikh, Kızıldeniz’deki en meşhur turizm merkezleri arasında yer alıyor. Özellikle ailecek yurt dışı turuna çıkmayı düşünen gezginler için en uygun destinasyonlardan biri, zira aile boyu eğlenebileceğiniz çok sayıda aktivite barındırıyor. İster büyüleyici güzellikteki sahillerinde güneşlenip denize girin, isterseniz de kadim mezarları ve yeraltı mahzenlerini dolaşın. Sharm El Sheikh, deniz-kum-güneş tatiliyle macera dolu keşifleri bir arada sunuyor.

http://www.cafetur.com/sharm-el-sheikh-turlari

Uygun Fiyatlı Yurt Dışı Tur Seçenekleri

Café Tur, onlarca yıllık deneyimiyle nereye gitmek istiyorsanız sizi oraya ulaştırıyor ve en avantajlı fiyatları sunuyor. Dünyayı keşfetmek zannettiğiniz kadar zor bir iş değil, sadece doğru aracıyı bulmanız gerekiyor! Uygun fiyatlar, avantajlı ödeme koşulları, sizi dinleyen müşteri temsilcileri ve onlarca yıllık bir deneyim; Café Tur, bunların hepsini ve daha fazlasını içeriyor. Gelin dünyayı birlikte keşfedelim, müşteri temsilcilerimiz telefonlarınızı bekliyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir