14 Şubat Sevgililer Günü Turları

Cafetur-blog-2

 

Sevgililer gününde sevgililerin birbirlerine olan sevgilerini gösterebilmek için yaptıkları en karakteristik aktivitelerden bir tanesi birbirlerine hediye vermeleridir. Fakat bu aktivitenin çoğu zaman adet yerini bulsun diye  yapıldığını, klişeleşmiş hediyelerin alındığını ve bu durumdan ne hediye alanın ne de hediye verenin memnun olduğunu biliyoruz.

Günümüzde insanların yaşamın her alanında yaratıcılıklarını ön plana çıkarmaya çalıştıklarına şahit oluyoruz. Yaratıcı fikirleri takdir ediyor, ayakta alkışlıyoruz.

O zaman yaratıcılığınızı sevgililer gününde ön plana çıkararak sevgilinizin kalbini bir kez daha çalmak istemez misiniz? O halde klasik kalıpların dışına çıkmanıza, kaliteli, orijinal, romantik ve anlamlı bir sevgililer günü hediyesi seçmenize yardım edelim. Şimdiden söyleyelim, sevgiliniz hediyenizi görünce size ikinci kez aşık olabilir.

Cafe Tur Venedik Turları
Cafe Tur Venedik Turları

Etrafımızı çepeçevre sarmış olan materyalizm, bizi her ne kadar sevgilimize sevgililer gününde materyal bir şeyler almaya itse de; bir şeyler satın almak yerine, tecrübeler satın alarak bu dürtüye dur diyebiliriz. Çoğumuzu en mutlu eden aktivitelerden biri seyahat etmektir. Seyahat ederek tüketmek yerine üretiriz.

Sosyal çemberimizi genişletiriz, dünyanın daha önce sadece dergilerden, gazetelerden gördüğümüz bir yerinin bir parçası haline geliriz, o yer de bizim bir parçamız haline gelir. Seyahati birlikte yaptığımız kişiyle bambaşka bir bağ geliştiririz.

O kişi artık o şehirle, o ülkeyle özdeşleşir. Bu nedenle anlamlı seyahatler özel kişilerle yapılmalıdır. Bu sevgililer gününde size, hayatınızın özel kişisini yanınıza alarak özel bir seyahate çıkmanızı öneriyoruz.

Cafetur-blog-3
Cafe Tur Venedik

Aslında dünyanın herhangi bir yerini romantik yapabilmek bizim becerimize kalmış bir şey. Fakat bazı şehirler bize bu konuda biraz yardımcı oluyor. Romantizm denince akla gelen yerleri bir düşünelim. Şüphesiz bu yerlerin en başında Venedik gelecektir. Çoğu kişi İtalya’ya gitse bile yanında özel birisi yoksa Venedik’e gitmez. Günün birinde oraya özel biriyle gelmeyi bekler. Çünkü Venedik’in tadı ancak bir sevgiliyle en güzel şekilde çıkar. Venedik özel bir şehirdir… Varış yeri  aynı olsa da orada yaşananlar, yaratılacak anılar her çift için farklıdır. Bir gondolda oturan her çift gondolcunun söylediği romantik aryaları dinler fakat çevrenizi sarmaya başlayan duygusal doku tamamen size özgüdür.

Bu sevgililer gününde sevgilinize Venedik turuna gideceğinizi söylediğinizde vereceği tepkiyi bir düşünün. Vereceği tepkiyi hayal eder gibiyiz. Ya da uçağa binene kadar nereye gideceğinizi söylemeyin ve uçak biletini eline aldığında uçağa nasıl uça uça koşacağını izleyin. Venedik, romantik gondolları, kanalları, pastel renkli evleri ile aşkınız için bir dekor olacaktır. Arya söyleyen gondolcular ve Venedik halkı yardımcı oyuncular, siz ve sevgiliniz de o sahnenin iki baş kahramanı… Sevgilinize bundan daha iyi bir sevgililer günü hediyesi verebilir misiniz?

Venedik gibi ruhunuzu romantizm ile örülmüş bir battaniyeye saracak daha birçok şehir var. Siz yeter ki sevgilinize bu sevgililer gününde materyal bir hediye vermek yerine ömrü boyu unutamayacağı, belki de onu hayatında en mutlu edecek bir hediyeyi, baş başa geçireceğiniz romantik bir tatili seçin.

14 Şubat Sevgililer gününden birkaç gün önce Venedik’e varıp, şehri biraz tanıyıp, sevgililer günü gecesini İtalya’nın yerlisiymişçesine bir huzur ve rahatlıkla geçirmenizi tavsiye ederiz. Sevgililer gününe kadar belki de öğreneceğiniz birkaç İtalyanca aşk sözcüğü ya da gondolculardan dinleyerek ezberleyebileceğiniz aryalarla ile sevgilinizin kalbini daha da eritebilirsiniz. Size en uygun 14 Şubat sevgililer günü Venedik turlarımıza aşağıdaki linkten göz atmanızda fayda var. Sevgilinize hediye olarak sunabileceğiniz dillere destan bir tecrübe satın almadan önce diğer şehirler ve turlarla ilgili de sayfamızdan bilgi edinmeyi unutmayın.  Şimdiden unutulmaz bir sevgililer günü geçirmenizi diliyoruz!

Alternatif Venedik Turları:

Venedik Turları

Sevgililer Günü Hediyesi İçin Diğer Alternatif Tur Paketleri:

Sevgililer Günü Turları

Sevgililer Günü İçin İtalya’ da Tercih Edebileceğiniz Diğer Turlar:

İtalya Turları

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir